PODZIĘKOWANIE ZA AKTYWNY UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ LUBELSKIEGO SCHRONISKA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

2019-11-20A. Dębiak

18 listopada 2019 r. zakończyliśmy zbiórkę darów dla schroniska bezdomnych zwierząt, których obecnie w lubelskim schronisku przebywa ponad 420. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w naszej akcji. W szczególności podziękować chcemy Rodzicom za to, że umożliwili swoim pociechom przystąpienie do tej szlachetnej akcji i wyposażyli dzieci w potrzebne produkty. Uczniowie klasy 3 „e” z ogromnym zaangażowaniem segregowali i pomagali w załadunku. Karma i inne ofiarowane rzeczy zostały przekazane do schroniska. W zbiórce, która odbyła się na przełomie października i listopada br. wzięła udział cała społeczność naszej szkoły.
Jeszcze raz serdecznie wszystkim  dziękujemy i zapraszamy do uczestnictwa w przyszłym roku szkolnym.
                                                                                                                                                         Organizatorzy akcji