"By w życiu było jak najwięcej poezji..."

2019-11-20A. Dębiak

W ramach cyklicznych spotkań z ciekawymi ludźmi do klasy 2a przybył z wizytą niezwykły gość - p. Anna Wiśniewska. To poetka, związana z naszym miastem, absolwentka filologii polskiej, nauczycielka, a prywatnie babcia  ucznia naszej klasy, Kacpra. W czasie spotkania z dziećmi pani Anna zaprezentowała niektóre ze swoich wierszy ze zbioru "Pejzaże myśli". Chętnie opowiadała o własnych inspiracjach podczas tworzenia utworów. Wyczerpująco i bardzo cierpliwie udzielała też odpowiedzi  na pytania zadawane przez uczniów. Na zakończenie wizyty podarowała wszystkim dzieciom pamiątkowe zakładki do książek, a wychowawczyniom egzemplarze swojego zbioru wierszy. Wszyscy byli oczarowani  tym spotkaniem i pozostali z przesłaniem poetki "By w życiu było jak najwięcej poezji...".