2019-2020S 19-20

Puchar Prezydenta Miasta Lublin dla SP51 Lublin

24 czerwca 2020 r. Prezydent Miasta Lublin dr Krzysztof Żuk wręczył pamiątkowe dyplomy przedstawicielom tegorocznych laureatów wyróżnionych w ramach Programu wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży. Nasza szkoła jest jedną z trzech szkół publicznych w Lublinie, których uczniowie uzyskali największą liczbę tytułów laureata i finalisty konkursów przedmiotowych.
Puchar dla szkoły za wybitne osiągnięcia dydaktyczne z rąk Prezydenta Miasta Lublin odebrał Pan Dyrektor Marek Krukowski wraz z reprezentantką młodzieży, podwójną laureatką, uczennicą kl.8C Alicją Wasyl.

Nasza szkoła została wyróżniona w dwóch kategoriach:

• w kategorii konkursów przedmiotowych – 12 uczniów zdobyło 13 tytułów laureata
  • w kategorii konkursów artystycznych – 11 uczniów zdobyło 13 nagród

Uczniowie – laureaci, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2019/2020 średnią ocen co najmniej 4,80 oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania, otrzymali jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i ogólnopolskich konkursach tematycznych. Wysokość stypendium wynosi 500 zł i 400 zł za osiągnięcia artystyczne.
Laureatom serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni.

Więcej informacji na stronie Urzędu Miasta

Opracowanie p. Bożena Osmulska