2019-2020Dyrektor

Życzenia na wakacje

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Dziś zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Ostatnie miesiące nauki były wyjątkowe i nietypowe.
Wymagały od każdego z nas otwartości na zmiany. Wyzwaniem stała się codzienność,
która była nieoczekiwana i niekiedy pełna trudności. Zamiast lekcji w klasie, braliśmy udział
w lekcjach zdalnych. Zamiast spotkań w murach szkoły, znaleźliśmy się w domowej izolacji.
Nie było to jednak przeszkodą do solidnej i wytężonej pracy.

Drodzy Rodzice, dziękuję za współpracę ze szkołą, szczególnie w tym trudnym czasie.
Dziękuję za zaangażowanie i pracę, którą wnieśliście w zdalną naukę Waszych dzieci, a naszych Uczniów.
Jestem przekonany, że Wasz wysiłek zaowocuje piękną i pomyślną przyszłością młodego pokolenia.

Kochani Uczniowie, przed Wami długo wyczekiwane wakacje. Dziękuję Wam za ten rok szkolny,
który pomimo okoliczności spędziliśmy wspólnie. Życzę udanych, słonecznych i przede wszystkim
bezpiecznych wakacji. Dbajcie o siebie i ruszajcie w drogę ku nowym doświadczeniom i wyzwaniom.

Marek Krukowski
Dyrektor Szkoły nr 51