SP51 Lublin
2020-2021S 20-21

Złota Szkoła NBP

Szkoła Podstawowa nr 51 im Jana Pawła II w Lublinie ZŁOTĄ SZKOŁĄ NBP

Z radością i dumą obwieszczamy, że nasza szkoła zdobyła prestiżowy tytuł: Złota Szkoła NBP 2020/2021.

Jesteśmy w gronie szkół – liderów edukacji ekonomicznej w Polsce.
Nasza Drużyna Ambasadorów Wiedzy Ekonomicznej w składzie Bolesław Główczyk, Jakub Goś, Jan Sułek, Wojciech Szmit, Wiktoria Dudzińska wraz z koordynatorem p. Wojciechem Niećko realizowali zadania programu Spotkanie z ekspertem, Lekcja z ekonomią oraz Debata szkolna.

Tytuł „Złotej Szkoły NBP” zdobyły 284 szkoły z całej Polski, które otrzymały najwyższą punktację za zrealizowane zadania I edycji programu. Film przygotowany przez naszą szkołę zyskał uznanie jury i został zaprezentowany podczas uroczystej gali podsumowującej program. Potwierdzeniem uzyskania tytułu jest certyfikat Narodowego Banku Polskiego.

Link do Złotych Szkół NBP: Narodowy Bank Polski – Internetowy Serwis Informacyjny (nbp.pl)

Opracowanie: Wojciech Niećko

 Wojciech Niećko

TABLICA ARTYKUŁÓW | Zgłoś poprawkę lub literówkę do artykułu | webmaster⚙sp51.lublin.eu

Skip to content