2021-2022kl. 1-2-3

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 51 są już pełnoprawnymi uczniami.

1 września 2021 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień.

Otuchy najmłodszym w tym ważnym dniu dodali starsi uczniowie z klas 3f i 3g,  którzy z dumą zaprezentowali swój program artystyczny pt. „Ołówek do pasowania”. Doniosłym momentem uroczystości było przyrzeczenie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji.

Kolorowym ołówkiem aktu pasowania dokonał dyrektor szkoły Pan Marek Krukowski. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie. Witamy nowych uczniów naszej szkoły!

Życzymy sukcesów w nauce oraz tego, by zdobywanie wiedzy było wielką przygodą i radością!

Agnieszka Dębiak