Koncert dla Rodziców

Dnia 22 czerwca 2022 roku w sali muzycznej 011b o godz. 16:00 chórzystki z naszego chóru szkolnego zaśpiewały specjalny Koncert dla Rodziców, którzy w trakcie roku szkolnego nie zawsze mają możliwość usłyszenia swoich pociech podczas uroczystości szkolnych czy konkursów. Publiczność dopisała i obficie nagradzała brawami zarówno występy zespołowe, jak i solowe. Chórzystki wykonały utwory chóralne „Whisper”, „Hello Django” oraz piosenki z repertuaru zespołu Coldplay, Indili, Anny Jantar i Sanah oraz innych artystów. Było pięknie, uroczyście, radośnie, wzruszająco… w zasadzie wczorajsze spotkanie można zamknąć w zdaniu „Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.
Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Magdalena Wójtowicz