2022-2023Ważne

SP51 w programie MIEE

Na początku września 2022 roku poznaliśmy nauczycieli z całego świata, którzy aplikowali do programu Microsoft Innovative Educator Expert na rok szkolny 2022/2023. W tym gronie mamy reprezentanta Szkoły Podstawowej nr 51 w Lublinie – nauczyciela informatyki Pana Marcina Steca.

Microsoft Innovative Educator (MIE) Expert to globalny program stworzony przez firmę Microsoft w celu rozpoznawania nauczycieli wizjonerów. Rozwój kompetencji cyfrowych, współpraca z nauczycielami z innych zakątków świata, a także możliwość testowania nowych produktów i usług Microsoft dla Edukacji to tylko niektóre z korzyści, jakie wynikają z uczestnictwa w programie najbardziej innowacyjnych edukatorów.

Marek Krukowski