Szkolny Budżet Obywatelski – zaczynamy drugą edycję!

Kolejny raz możemy zadecydować na co przeznaczymy fundusze, żeby w naszej szkole było ładniej, wygodniej, milej i ciekawiej.

Nasza szkoła stale się zmienia. Ubiegłoroczna edycja pokazała nam, że od każdego z nas zależy jak będziemy się czuli w naszej szkole. Realizujmy krok po kroku nasze marzenia.

Przy tablicy Samorządu Uczniowskiego wywieszone są kartki, na których zapisywaliście swoje pomysły na szkołę. Zainspirujcie się nimi lub wymyślcie coś zupełnie nowego i napiszcie projekt.

Projekty należy zgłaszać do 8 listopada 2022 r. Zgodnie z regulaminem mogą być one przygotowane przez wszystkich członków społeczności szkolnej tzn. dyrekcję, nauczycieli, uczniów, rodziców oraz pozostałych pracowników szkoły. Grupy projektowe mają liczyć nie mniej niż 4 osoby i mogą być jednorodne lub mieszane. Podobnie jak w ubiegłym roku konieczne jest uzyskanie 30 podpisów osób popierających projekt.

Szczegółowy regulamin znajduje się w załączniku.

W tym roku projekt jest finansowany ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności”, a także  ze środków Gminy Lublin.

W razie pytań można zgłaszać się do biblioteki szkolnej. Karty projektu do pobrania w bibliotece lub w sali 15B.

Opracowanie: Ewa Ziembowicz, Elżbieta Piskorska

Regulamin

Постанова

Karta projektu SBO

Lista poparcia SBO

 

 

 Magdalena Wójtowicz

TABLICA ARTYKUŁÓW | Zgłoś poprawkę lub literówkę do artykułu | webmaster⚙sp51.lublin.eu

Skip to content