Szkolny Budżet Obywatelski – wnioski zakwalifikowane

W dniu 18 listopada 2022 r. członkowie zespołu weryfikacyjnego ocenili formalną poprawność 8 wniosków złożonych w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego przez członków społeczności Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie.

Kierując się regulaminem SBO i stosując kryteria poprawności i jasności przekazu 7wniosków zostało uznane za prawidłowe ze względu na wymagania formalne.
Do dalszej części konkursu bez poprawki przechodzą:
1. Kolorowe ściany na korytarzu w segmencie A
2. Zaciszny kącik w sali 12B
3. Zakup oświetlenia na dyskoteki szkolne
4. Lustereczko powiedz przecie… lustra do toalet segment A
5. Nowoczesna sala 103C z miejscem do relaksu
6. Szachy i gry planszowe do biblioteki
7. Graffiti w przestrzeni szkolnej w Sali 15B

Ze względu na nieuwzględnienie wysokich kosztów eksploatacji nie może być poddany
głosowaniu projekt Mini staw (oczko wodne) na trawniku obok szkoły. Autorzy projektu
zostali o tym poinformowani.

Bardzo prosimy o jak najszybsze dostarczenie do biblioteki szkolnej plakatu informacyjnego z wyraźnym tytułem projektu na brystolu. Zostaną one powieszone nad patio. Dalsze działania promocyjne autorzy projektu prowadzą we własnym zakresie, prosimy jednak o ewentualne dokumentowanie podejmowanych działań za pomocą fotografii
i opisów.
Pamiętajmy, że materiały promocyjne można umieszczać na stronie szkoły i w mediach społecznościowych. Szczegółowe informacje w bibliotece szkolnej.

Dalsze działania odbywają się wg harmonogramu:
18.11.2022 – Ogłoszenie listy projektów zakwalifikowanych do głosowania
18-27.11.2022 – Akcja promocyjna
28-30.11.2022 – Głosowanie w klasach (uczniowie), sekretariacie (dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice).
01.12.2022 – Liczenie głosów
02.12.2022 – Ogłoszenie wyników