2022-2023Ważne

Ogólnopolski Konkurs Literacki o Ojcu Świętym

18 maja 2023 roku odbyła się uroczysta gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu o Ojcu Świętym „Pielgrzymi szlak Jana Pawła II” organizowanego w naszej szkole od 2007 roku. Wydarzeniu patronowali: Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik, Metropolita Lubelski; Pan Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin oraz Pani Teresa Misiuk, Lubelski Kurator Oświaty.

W tegorocznej XVI edycji konkursu udział wzięli uczniowie z 9 województw: pomorskiego, mazowieckiego, małopolskiego, podlaskiego, lubelskiego, opolskiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego i podkarpackiego. Spośród 40 nadesłanych zgłoszeń jury wyłoniło prace laureatów w dwóch grupach wiekowych: uczniów klas 4-6 i klas 7-8.

Zwycięzcom gratulujemy, dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Magdalena Wójtowicz