SP51 Lublin

KONKURSY


Konkursy Przedmiotowe LSCDN | Baza wiedzy uczestnika 

Autor: Magdalena Wójtowicz

Data publikacji Tytuł konkursu Ogóle informacje
8 listopada 2022 Ogólnopolski Charytatywny Konkurs “Ile waży św. Mikołaj?” Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiego Charytatywnego Konkursu „Ile waży św. Mikołaj?”, który polega na zebraniu bilonu o jak największej wadze lub wartości w okresie trwania konkursu. Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz pomoc dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
8 listopada 2022 Rodzinny konkurs ze świętym Mikołajem Akademia Młodzieżowa Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Mikołaja w Lublinie zapraszają do wzięcia udziału w Rodzinnym konkursie ze świętym Mikołajem, w którym nagrodą główną jest 2500 zł, jako prezent od św. Mikołaja.
8 listopada 2022 Międzyszkolny Konkurs Techniczny “Szopka Bożonarodzeniowa” Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie zaprasza uczniów klas 4-6 do udziału w XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Technicznego “Szopka Bożonarodzeniowa”. Celem konkursu jest przede wszystkim wdrożenie uczniów do poszukiwania nowych pomysłów w celu technicznego rozwiązania zaistniałego problemu oraz zainteresowanie uczniów rozwojem techniki i nowymi technologiami technicznymi.
Skip to content