Stołówka - Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie

Jadłospis na dany tydzień

Zapraszamy na stołówkę szkolną

1. Obiady wydawane są na podstawie karty zbliżeniowej w godzinach: 11.00 – 14.00 wg harmonogramu umieszczonego na tablicy informacyjnej stołówki. Proszę uczulić dzieci do noszenia kart. W przypadku zgubienia karty należy wykupić nową.
  2. Odwołanie obiadów z powodu indywidualnej nieobecności korzystającego należy zgłosić najpóźniej do godz. 14.00 dnia poprzedzającego nieobecność telefonicznie: 880-527-240, (81) 527-88-80 wew. 26 lub e-mailem: obiady@sp51.lublin.eu. Zgłoszenia po godz. 14.00 nie będą uwzględniane.
  3. Odpisy obiadów będą rozliczane dwa razy do roku w grudniu i w czerwcu.
  4. Rezygnację z korzystania z obiadów w stołówce szkolnej w trakcie roku szkolnego należy złożyć pisemnie w pokoju 7D z dwudniowym wyprzedzeniem zawsze z końcem miesiąca, wypełniając oświadczenie (druk na stronie internetowej szkoły). Brak zgłoszenia rezygnacji powoduje naliczenie odpłatności za przygotowany i pozostawiony do dyspozycji obiad.
  5. Każdy uczeń posiada indywidualny numer konta bankowego. Wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie na wskazany numer konta w terminie do 10 każdego miesiąca. W przypadku nieterminowego dokonywania wpłat będą naliczane odsetki ustawowe. Odsetki będą widocznie na koncie dopiero po dokonaniu wpłaty. Dlatego przy wpłacie po terminie należy doliczyć ok. 0,03 gr za każdy dzień zwłoki. W tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko ucznia, klasę oraz obiady za …(miesiące). W przypadku dwójki dzieci również dokonują Państwo wpłat za każde dziecko na osobne numery kont.
  6. Numery kont dostępne będą 1 września po południu w dzienniczku elektronicznym w zakładce opłaty, szczegóły opłat. Proszę pamiętać , że przy sprawdzaniu kwot należy przejść miedzy zakładkami, aby kwota odświeżyła się na dany dzień.
  7. Dziecko, które nie ma wypełnionej umowy papierowej nie jest uprawnione do posiłku.
  8. 1 września wychowawcy klas pierwszych będą zbierać po 5 zł od dziecka na karty zbliżeniowe.
  9. Wychowawca jest zobowiązany do zgłoszenia wycieczki 3 dni przed planowanym wyjazdem.

Umowy są dostępne w przedsionku szkoły przy sekretariacie, należy je wypełnić i wrzucić do pudełka. Można również wydrukować plik pdf, wypełnić i przynieść do szkoły lub przesłać skan (koniecznie z własnoręcznym podpisem) na e-maila: obiady@sp51.lublin.eu. Przedsionek jest otwarty w godzinach 6.30-15.00.

Uwaga!
  • Proszę pamiętać aby w pozycji klasa, wpisać klasę dziecka obowiązującą w roku szkolnym 2023/2024.
  • Deklaracja złożona w roku szkolnym 2022/2023 NIE JEST kontynuacją korzystania ze stołówki w roku szkolnym 2023/2024.
  • Należy złożyć nową deklarację na zbliżający się rok szkolny.
  • Nadpłaty zostaną przeniesione na nowy rok szkolny (wrzesień).
  • Umowy należy złożyć najpóźniej do 23 sierpnia 2024 r. Umowy złożone od 28 sierpnia uprawniają dzieci do korzystania z obiadów dopiero od 11 września 2023 r.
  • Rodzice uczniów klas pierwszych również wypełniają karty jednak w pozycji klasa wpisują tylko 1.
  • Rodziców, którzy mają zaległości za ubiegły rok proszę o uregulowanie ich do dnia 18 sierpnia 2023r. Nieuregulowane zaległości będą skutkowały brakiem możliwości zapisania dziecka na kolejny rok.

Opłata za obiady czerwiec 2024 r. wynosi:

• Uczeń: 14 dni x 4,50 zł = 63,00 zł
  • Pracownik: 14 dni x 8,00 zł = 112,00 zł
Uwaga!
  • Proszę sprawdzać kwoty do zapłaty na dzienniku: Uczeń – zakładka opłaty – płatności. Wpłaty należy dokonywać wyłącznie na indywidualne numery kont, do 10 dnia miesiąca. Rodziców, którzy mają zaległości, prosimy o uregulowanie należności.
  • Przypominam, że wszyscy uczniowie korzystający z obiadów zobowiązani są do noszenia kart zbliżeniowych. Brak karty powoduje nie otrzymanie obiadu. Karty można zakupić w sklepiku szkolnym.
  • Do rodziców należy zgłaszanie nieobecności dziecka. Niezgłoszenie nieobecności powoduje naliczenie opłaty.

Uczniowie klas 4 – 8 korzystają ze stołówki według harmonogramu:

• Po 4 lekcji, godz. 11.20-11.40: 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 5A, 5B, 5E, 5G, 6D, 6G, 6H;
  • Po 5 lekcji, godz. 12.25-12.45: 5C, 5D, 5F, 6A, 6B, 6C, 6E, 6F, 7F, 7G, 7H, 7I, 7J, 8B;
  • Po 6 lekcji, godz. 13.30-13.45: 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8A, 8C, 8D, 8E;

Karolina Woźniak