Spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z laureatami - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie

Tag img 11.06.2024, 16:42

Spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z laureatami

Qouote icon
Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo… przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta
Jan Paweł II,
Nagrodzeni uczniowie i nauczyciele pozują do zdjęcia na scenie

W dniu 11.06.2024 r. uczniowie, którzy zostali laureatami konkursów organizowanych przez Lubelskie Kuratorium Oświaty, wzięli udział w uroczystej gali. Podczas tego spotkania 9 uczniów SP51 otrzymało 10 tytułów laureata. Dyplomy i nagrody uczniowie otrzymali z rąk Zastępcy Prezydenta, Pana Mariusza Banacha. Jednocześnie nasza szkoła otrzymała puchar Prezydenta Miasta Lublin za II miejsce za wybitne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2023/2024 wśród lubelskich szkół publicznych. W uroczystości brali udział uczniowie wraz z nauczycielami przygotowującymi, dyrektorami szkół i rodzicami.

Gratulujemy naszym uczniom i ich nauczycielom.