2019-2020kl. 1-2-3kl. integracyjneWycieczka

Z wizytą w Bibliotece Multimedialnej

Dzieci z klasy 2a wraz z nauczycielami odwiedziły Bibliotekę Multimedialną na ul. Szaserów.

Najpierw zwiedziły wnętrze placówki, wykonane w klimacie skate-parkowym. Zobaczyły siedziska w kształcie ramp, stylizowane biurka komputerowe oraz stoliki-beczki.

Następnie pani bibliotekarka zapoznała uczniów z ofertą biblioteki oraz przedstawiła zbiory biblioteczne, na które składają się: książki tradycyjne, czasopisma, filmy, zbiory muzyczne, audiobooki oraz gry planszowe.

Na zakończenie pobytu dzieci obejrzały w sali projekcyjnej film familijny “Dzieci z Bullerbyn”. Z pewnością wizyta ta będzie zachętą do odwiedzenia biblioteki po raz kolejny.

opracowanie: M. Leśniak, M. Gadzała

Wojciech Niećko