.2023-2024.Ważnekl. 1-2-3Ważne

Mały Samorząd Szkolny

W naszej szkole odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego w skład, którego wchodzą uczniowie klas 3.
W wyborach udział wzięło 9 kandydatów.

Każdy z nich w elegancki sposób zaprezentował swoją osobę, uzasadnił dlaczego to on, a nie ktoś inny powinien pełnić funkcję Przewodniczącego MSU oraz przedstawił ciekawe pomysły, które uatrakcyjniłyby pobyt w szkole dla całej naszej społeczności.
Spotkanie przebiegło w spokojnej i miłej atmosferze.
Teraz przy współudziale z Samorządem Uczniowskim klas IV-VIII rozpoczynamy realizację pomysłów.
Wspólnie zmieniamy naszą szkołę.

Przewodniczącą MSU została Róża Tuszewska z klasy 3f,Zastępcami Przewodniczącego zostały: Oskar Budzyński z klasy 3c i Oliwia Kosonowa z klasy 3d, Pomocnikami zostali: Karolina Kasprzak z klasy 3 c, Julia Rybka z klasy 3a, Agata Dębczuk z klasy 3d, Tomasz Woliński z klasy 3g, Emilia Skórka z klasy 3g i Hanna Biesak z klasy 3f.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do współpracy.

Opiekunowie MSU

Opracowanie: Agnieszka Gawłowska

 Krzysztof Mackiewicz

TABLICA ARTYKUŁÓW | Zgłoś poprawkę lub literówkę do artykułu | webmaster⚙sp51.lublin.eu

Skip to content