.WażneWażne

Wygraliśmy mobilną pracownię komputerową

Z radością informujemy, że dzięki udziałowi w konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” pod kierunkiem Pana Marcina Steca nasza szkoła wygrała mobilną pracownię komputerową!!!

Pracownia składa się z 16 laptopów wraz z mobilną szafą zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania. Każdy zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami prowadzonymi przez uczniów oraz interaktywny monitor wraz z mobilnym stojakiem do prezentowania wyników pracy.

Konkurs „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” został współfinansowany ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jego organizatorem był Państwowy Instytut Badawczy NASK.

Marcin Stec