2022-2023Wycieczka

Wycieczka do Hiszpanii

Nasza szkoła nawiązała współpracę z biurem Linguiter w Hiszpanii, które specjalizuje się w organizacji szkolnych wycieczek językowych. W przyszłym roku szkolnym, na przełomie września i października 2023 roku, planujemy wyjazd chętnych uczniów klas 7 i 8 do Malagi.

Malaga jest położona w południowej Hiszpanii, na wybrzeżu Costa del Sol. Ze względu na śródziemnomorski klimat, Malaga cieszy się 320 słonecznymi dniami w roku. W tym mieście nasi uczniowie będą mieli okazję mieszkać przez tydzień. Będzie to nauka języka hiszpańskiego, ale również egzotyczne wakacje – plaża, słońce, morze oraz zwiedzanie.

W programie wycieczki znajdą się zajęcia z języka hiszpańskiego (również od podstaw), zwiedzanie miasta i okolic, zajęcia z gotowania, zabawy na plaży i wiele innych atrakcji. Zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione będzie u hiszpańskich rodzin. Jest to świetna okazja do poznania kultury i podstaw języka. Zachęcamy tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z hiszpańskim oraz wszystkich, którzy chcieliby spróbować – znajomość języka nie jest wymagana.

Zaliczka w kwocie 50 euro będzie płatna do 7.03.2023 r. Więcej informacji w załączniku. Liczba miejsc ograniczona.

Koordynator: Aleksandra Kulas

Wycieczka do Hiszpanii

Formularz zgłoszeniowy

 Magdalena Wójtowicz

TABLICA ARTYKUŁÓW | Zgłoś poprawkę lub literówkę do artykułu | webmaster⚙sp51.lublin.eu

Skip to content