2022-2023kl. 1-2-3

Na tropie ,,Gatunków inwazyjnych”

W klasie 2e i 3f gościliśmy uczniów klasy trzeciej  z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego. Ala, Ola, Tosia, Milena, Arek i Piotr to młodzi ludzie pełni pasji i chęci dzielenia się tą pasją z resztą świata. Dodam, że wśród nich są absolwenci naszej szkoły:)

Pod opieką pani Elżbiety Wenerskiej – Wojtaszek przygotowali projekt pt. ,,Gatunki inwazyjne.
Na pomoc opancerzonym”, z którym zawitali do SP 51. Poprzez gry i zabawy przybliżyli nam temat gatunków inwazyjnych w świecie roślin i zwierząt. Opowiedzieli jakie zagrożenia czyhają na żółwia błotnego. Nasze dzieci były oczarowane zarówno tematem przewodnim spotkania  jak i samymi prowadzącymi.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Opracowanie: Magdalena Hanc

Agnieszka Dębiak