.2023-2024.Aktualne

Uczeń i uczennica przyszłości

Grupa naszych uczniów z klas 8 zakwalifikowała się do projektu „Uczeń i uczennica przyszłości” organizowanego przez Miasto Lublin. Projekt ten pozwala uczniom rozwijać kompetencje i umiejętności techniczne, a także uczy jak połączyć kreatywne myślenie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

W ramach projektu nasi uczniowie uczestniczyli już w warsztatach z lutowania i drukarek 3D oraz odbyli wizytę studyjną w firmie OPmobility, w czasie której mieli okazję dla z bliska poznać świat nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

W projekcie uczestniczą Justyna Maślach, Maria Lewocka i Kornel Patocki z kl. 8b oraz Oliwer Kowalczuk i Dawid Czerw z kl. 8c, a opiekunami uczniów są P. Sylwia Meronk-Pycek i P. Agnieszka Mełgieś-Kępa.

Marcin Stec