2022-2023K 22-23S 22-23Ważne

Najlepsi z najlepszych

W dniu 13 czerwca 2023 roku odbyła się uroczysta gala dla laureatów konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego oraz ogólnopolskich konkursów tematycznych pod patronatem Prezydenta Miasta Lublina pana doktora Krzysztofa Żuka.

169 uczniów dostało od władz miasta nagrody i dyplomy. Najwięcej nagród otrzymała nasza szkoła – 16 uczniów zdobyło 22 tytuły laureata. Na uroczystości przyznano uczniom 134 stypendiów od Prezydenta Miasta. Doktor Krzysztof Żuk przekazał również podziękowania i wyrazy uznania dla pełnej zaangażowania pracy pedagogicznej naszych nauczycieli.

Tak doniosłe wydarzenie uświetnił występ naszych uczniów pod opieką p. A. Sokal, p. B. Osmulskiej i p. M. Kowalskiej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Opracowała: Agnieszka Podlecka

Spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z uczniami szkół podstawowych – laureatami konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego oraz olimpiad ogólnopolskich

Marcin Stec