2022-2023K 22-23Św 22-23

Na wiosennej łące – wyniki konkursu

Na początku czerwca rozstrzygnięty został konkurs plastyczny “Na wiosennej łące – niekonwencjonalne techniki plastyczne”.
Kolejny raz uczniowie mogli przedstawić swoje pomysły i wykonać prace ciekawymi technikami. Komisja konkursowa zwracała uwagę na wykorzystaną technikę, estetykę pracy i zgodność z tematem konkursu.
Dziękujemy za udział i gratulujemy laureatom oraz wyróżnionym uczniom.

Alicja Bobko 1 D (opiekun: A. Wasilak) – Laureat
Natalia Łacek 1 G (opiekun: A. Wasilak) – Laureat
Patrycja Wawer 1 C (opiekun: B. Bejnarowicz) – Laureat
Zofia Kurawska 1 E (opiekun: A. Wasilak) – Laureat
Szymon Sokół 1 F (opiekun: T. Janowska) – Laureat
Lena Najda 1 G (opiekun: A. Wasilak) – Laureat
Diana Zawadzka 1 C (opiekun: B. Bejnarowicz) – Laureat
Jan Pomarański 1 H (opiekun: M. Lipska – Kowal) – Laureat
Marcelina Gozdek 1 F (opiekun: M. Paprota) – Laureat
Aleksandra Machulak 1 E (opiekun: D. Matacz) – Laureat
Daniel Wroński 1 C (opiekun: M. Lipska – Kowal) – Wyróżnienie
Joanna Popowicz 2 D (opiekun: M. Lipska – Kowal) – Wyróżnienie
Michalina Kasperek 2 D (opiekun: M. Lipska – Kowal) – Wyróżnienie
Agata Demczuk 2 D (opiekun: M. Lipska – Kowal) – Wyróżnienie
Lena Neckier 2 D (opiekun: M. Lipska – Kowal) – Wyróżnienie
Alicja Kuropatwa 2 F (opiekun: E. Borek) – Wyróżnienie
Natalia Grzechnik 1 H (opiekun: E. Borek) – Wyróżnienie
Laura Kwak 2 H (opiekun: B. Bejnarowicz) – Wyróżnienie
Julia Szewczyk 2 F (opiekun: E. Borek) – Wyróżnienie
Marcel Flis 1 G (opiekun: T. Janowska) – Wyróżnienie
Leonard Boguniecki 1 H (opiekun: E. Borek) – Wyróżnienie
Anastazja Puch 1 H (opiekun: E. Borek) – Wyróżnienie
Aleksandra Tęsna 1 F (opiekun: T. Janowska) – Wyróżnienie
Wojciech Abramczyk 1 H (opiekun: E. Borek) – Wyróżnienie
Natasza Duda 1 F (opiekun: A. Wasilak) – Wyróżnienie
Dawid Skorupa 1 F (opiekun: M. Paprota) – Wyróżnienie
Michał Kimel III B (opiekun: A. Ożóg) – Wyróżnienie
Filip Mazur III D (opiekun: A. Nowakowska) – Wyróżnienie
Szymon Kubit III F (opiekun: B. Sochal) – Wyróżnienie
Krystian Kostyła III F (opiekun: A. Kłysz) – Wyróżnienie
Iga Kieroń 2 E (opiekun: A. Wójcik) – Wyróżnienie
Mikołaj Lipski 2 E (opiekun: A. Wójcik) – Wyróżnienie
Hanna Baker 2 E (opiekun: A. Wójcik) – Wyróżnienie
Aleksandra Drzewna 1 D (opiekun: D. Matacz) – Wyróżnienie
Karol Chmielarczyk 1 D (opiekun: A. Wasilak) – Wyróżnienie
Krzysztof Wiechetek 1 D (opiekun: A. Wasilak) – Wyróżnienie
Barbara Gwóźdź 1 D (opiekun: D. Matacz) – Wyróżnienie
Maryla Zwolska 1 H (opiekun: B. Bejnarowicz) – Wyróżnienie
Wiktoria Dymek 1 E (opiekun: D. Matacz) – Wyróżnienie
Filip Szafraniec 1 G (opiekun: M. Paprota) – Wyróżnienie

Opracowanie: Agnieszka Nowakowska

Skip to content