.2023-2024Biblioteka 2023-2024

Konkurs plastyczno – fotograficzny z Bedeker

Konkurs plastyczno – fotograficzny
„Czytam, maluję i fotografuję moje książki z BEDEKER”.
1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I – VI.
2. Celem konkursu jest pobudzenie w uczniach kreatywności oraz zachęcenie
dzieci i młodzieży do czytania książek poprzez zaznajomienie się z tytułami współpracujących z Bedekerem wydawnictw .
3. Uczniowie mogą wykazać się kreatywnością i w wybrany przez siebie sposób zaprezentować znajomość tytułów lub serii wydawniczych współpracujących
z Bedekerem wydawnictw: Świetlik, Young, GREG, Grupa Wydawnicza Publicat, Wydawnictwo Literatura.
4. Książki wymienionych wydawnictw należy wypożyczyć z biblioteki szkolnej.
5. Prace plastyczne wykonane dowolną techniką z użyciem różnorodnych materiałów
i w dowolnym formacie należy przynieść do biblioteki szkolnej do 10 maja 2024 r.
a zdjęcia wykonane z książką przesłać w formacie jpg lub png także do 10 maja na adres: biblioteka@sp51.lublin.eu
6. Firma Bedeker zapewnia w ramach nagród cztery egzemplarze książek współpracujących wydawców dla czterech zwycięzców.
7. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, których opiekunowie prawni wyrazili zgodę na publikowanie zdjęć (formularz) z wręczenia nagród w mediach społecznościowych w celu promocji konkursu.

Organizatorzy:
Elżbieta Grabarczuk