2022-2023kl. 1-2-3

Bezpieczna droga do szkoły

Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięty został konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas pierwszych pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”.

Tematem przewodnim konkursu  było bezpieczeństwo w ruchu drogowym widziane oczami dziecka. Do organizatorów wpłynęło ponad 40 prac spośród których jury składające z uczniów Małego Samorządu, wyłoniło 21 laureatów. Prace można oglądać w szkolnej galerii przy wejściu do szkoły.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział a laureatom gratulujemy. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w szkole.

Dyplomy i symboliczne nagrody zostaną wręczony przez wychowawców w najbliższym czasie.

Opracowanie: Agnieszka Gawłowska

Agnieszka Dębiak