2020-2021kl. 1-2-3Wycieczka

Lekcja inaczej

Dzieci z klasy 2f i 3d opuściły gorące mury szkoły, żeby zaszyć się w cieniu drzew w ten męczący upał.
Na wędrówkę wyruszyły 22 czerwca. W cieniu starych drzew rezerwatu „Stasin” podzieleni na grupy szukały naturalnych skarbów znajdujących się w leśnej ściółce. To było nie lada wyzwanie, żeby znaleźć np. coś puszystego, coś śliskiego, tajemniczego, coś dziwnego……. itp. Znaleziska były bardzo pomysłowe. Posłużyły do ułożenia leśnego, naturalnego obrazka. Szkoda było wracać do szkoły. W lesie było chłodno i przyjemnie.

Opracowanie: Marta Szumska, Sylwia Portka

Agnieszka Dębiak