.2023-2024.Ważne

Laureaci i finaliści w konkursach przedmiotowych

W dniu 23 maja br. w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego odbyła się gala Konkursów Przedmiotowych 2023/24 organizowanych przez Lubelskie Kuratorium Oświaty. W tym roku uczniowie naszej szkoły zdobyli 9 tytułów lau­reata oraz 15 tytułów finalisty. Dyplomy i nagrody laureatom wręczył Lubelski Kurator Oświaty.

Gratulacje i podziękowania składamy Zwycięzcom i Finalistom, którzy przez wiele miesięcy z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali się do prestiżowego sprawdzianu wiedzy. Wyrazy wdzięczności przekazujemy również Nauczycielom, Opiekunom i Rodzicom.

To jest nasz wspólny sukces.

Serdecznie gratulujemy!

Lista nazwisk uzdolnionych uczniów naszej szkoły, którzy zdobyli tytuły laureatów i finalistów w konkursach wiedzy najwyższego szczebla.

Zapraszamy do galerii zdjęć z rozdania nagród.

Anna Wójcik