.2023-2024.Aktualne

“Drogowskazy Jana Pawła II” – gra terenowa

24 maja 2024 roku odbyła się V edycja GRY TERENOWEJ “Drogowskazy Jana Pawła II”. Tym razem konkurs miał charakter międzyszkolny i był objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Arcybiskupa Stanisława Budzika Metropolity Lubelskiego.
W grze uczestniczyło 78 drużyn – 277 uczniów.
Było nam bardzo miło gościć zespoły z innych lubelskich szkół: SP 20, SP 28 i SP 39. Wszyscy uczestnicy mieli do pokonania 14 zadań: 10 związanych z życiem i nauczaniem Ojca Świętego Jana Pawła II i 4 zadania o charakterze sportowym. Na mecie czekał na uczestników słodki poczęstunek.
Już teraz zapraszamy Was do udziału w VI edycji, która odbędzie się 16 października 2024 roku.
Do zobaczenia na trasie!

opracowanie: p. Anna Twardzik