.2023-2024.Ważne

Spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z laureatami

‍‍”Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo… przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta”.
Jan Paweł II

W dniu 11.06.2024 r. uczniowie, którzy zostali laureatami konkursów organizowanych przez Lubelskie Kuratorium Oświaty, wzięli udział w uroczystej gali. Podczas tego spotkania 9 uczniów SP51 otrzymało 10 tytułów laureata. Dyplomy i nagrody uczniowie otrzymali z rąk Zastępcy Prezydenta, Pana Mariusza Banacha. Jednocześnie nasza szkoła otrzymała puchar Prezydenta Miasta Lublin za II miejsce za wybitne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2023/2024 wśród lubelskich szkół publicznych. W uroczystości brali udział uczniowie wraz z nauczycielami przygotowującymi, dyrektorami szkół i rodzicami.

Gratulujemy naszym uczniom i ich nauczycielom.

Lista laureatów

Magdalena Wójtowicz