.2023-2024Świetlica 2023-2024

Bezpieczne wakacje

Wakacje to najbardziej wyczekiwany czas zabawy i nowych wrażeń dla dzieci. Korzystając z wakacyjnych przyjemności nie możemy zapomnieć o bezpieczeństwie swoim i bliskich. W celu uwrażliwienia dzieci na czyhające niebezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku, w świetlicy został zorganizowany turniej wiedzy ” Każdy przyzna rację, że najlepsze są bezpieczne wakacje”.
Uczniowie wykazali się dużą znajomością zasad bezpieczeństwa ” W górach”, ” Nad morzem”, ” W lesie”, ” W domu”, i ” Na wsi”. Okazało się, że uczniowie doskonale znają jakie są numery alarmowe i co powinno znajdować się w apteczce pierwszej pomocy. Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Opracowanie Edyta Borek