2019-2020Dyrektor

Zawieszenie zajęć lekcyjnych

KOMUNIKAT NR 3 [2020-03-13]Szanowni Państwo,
w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania naszej szkoły, mającym na celu zapobieganie oraz zwalczanie zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej u ludzi wywołanej tym wirusem, uczniowie powinni pozostać w domach.
Dzieci i młodzież powinny unikać miejsc, gdzie są skupiska ludzi, wystrzegać się także komunikacji publicznej, centrów handlowych, kawiarni, klubów itp.
Ponieważ z naszych obserwacji wynika, że Państwa dzieci nie przestrzegają wyżej wymienionych ustaleń i spotykają się z rówieśnikami. Prosimy o poważne potraktowanie naszej prośby.
Przypominamy, że zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej, zamieszczonymi na stronie internetowej MEN, przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki.Marek Krukowski
KOMUNIKAT NR 2 [2020-03-12]

Szanowni Państwo,
w związku z zagrożeniem koronawirusem od dnia 16 do 25 marca 2020 r. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole.
W tym czasie nauczyciele będą przekazywali uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu.
Proszę Państwa Rodziców o śledzenie informacji w dzienniku elektronicznym i poczty email oraz zachęcanie dzieci do samodzielnej nauki w czasie gdy, nie będzie lekcji w szkole.

KOMUNIKAT NR 1 [2020-03-11]
Szanowni Państwo,
w związku z zagrożeniem epidemiologicznym i rekomendacją Prezydenta Miasta Lublin
podjąłem decyzję o zawieszeniu wszystkich zajęć lekcyjnych
w dniach 12 – 13.03.2020r. (czwartek i piątek). /dotyczy także pracy świetlicy/.
Proszę rozważyć wcześniejsze odebranie dziecka ze szkoły w dniu dzisiejszym.
W przypadku braku takiej możliwości szkoła w dniu dzisiejszym zapewni opiekę zgodnie z planem lekcji.Uprzejmie proszę o śledzenie kolejnych komunikatów na stronie szkoły i w dzienniku elektronicznym.