.2023-2024Świetlica 2023-2024

Wiosna w poezji

Dnia 29 maja 2024 roku w świetlicy 111 a odbył się międzyświetlicowy konkurs recytatorski pt. „Wiosna w poezji”. W konkursie wzięli udział uczniowie uczęszczający do świetlic naszej szkoły z klas I – III. Recytowali oni wiersze znanych polskich poetów. Ocenie jury podlegało: opanowanie pamięciowe, poprawność wymowy, zwracanie uwagi na znaki interpunkcyjne oraz ogólny wyraz artystyczny.
Do konkursu przystąpiło 16 osób, wykazały się one starannością i odpowiednim przygotowaniem. W konkursie przyznano nagrody rzeczowe i dyplomy laureatom i wyróżnionym. Drobne upominki i dyplomy otrzymali też wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie. Publiczność się tez nie nudziła – odbyły się zabawy przy muzyce i śpiewanie piosenek wiosennych z ruchem scenicznym.

Nauczyciele świetlicy 111 A