Gra terenowa “100 informacji o Janie Pawle II”

7 czerwca 2023 roku odbyła się IV edycja GRY TERENOWEJ “100 informacji o Janie Pawle II”. Każdego roku gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem wystartowało 282 uczniów w 61 grupach. Uczestnicy mieli do pokonania 14 zadań: 10 z nich sprawdzało wiedzę o życiu Patrona, a 4 zadania miały charakter sportowy.

Na mecie na wszystkich uczestników czekały upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Zwycięzcy otrzymają nagrody w dniu zakończenia roku szkolnego.

Oto wyniki konkursu:
I MIEJSCE zajęła “Papieska drużyna” z kl. 8k w składzie: Aleksandra Gębka, Aleksandra Biarska, Magda Łapin, Aniela Kubicka, Oskar Szymański.

II MIEJSCE zajęły “Szyszunie” z kl. 5h w składzie: Aleksandra Szychta, Zofia Lewocka, Lena Major, Natalia Klimowicz, Antonina Sagan oraz “Joannici” z kl. 7c w składzie: Jakub Kurek, Dawid Czerw, Fryderyk Domaradzki, Oliwier Kowalczyk.

III MIEJSCE zajęli “Szybcy i wściekli” z kl. 6e w składzie: Oliwia Żukowska, Karolina Michalska, Natalia Kaźmierczak, Liliana Szymczyk, Wojciech Matczuk.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i odwagi! Już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnej edycji gry.

Organizatorzy:
Anna Twardzik