2015-2016Wycieczka

Warsztaty językowe w Londynie

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w warsztatach językowych w Londynie, które odbędą się w dniach 14-19 listopada 2016 r.

Organizator – Biuro Turystyki Młodzieżowej „ATAS” (www.atas.pl)

Cena: 1060 zł + 75 £ (wstępy – koszt dla urodzonych po roku 1998)

Przewidywany program (poszczególne punkty mogą ulec przesunięciu lub zmianie):
1 DZIEŃ
Zbiórka, wyjazd, możliwość zjedzenia ciepłego posiłku przed granicą z Niemcami, przejazd w kierunku Wielkiej Brytanii.
2 DZIEŃ
W godzinach rannych przeprawa promem z Calais (Francja) do Dover (W. Brytania).
Londyn: Tower of London, Tower Bridge, przeprawa przez Tamizę do London Eye, Katedra św. Pawła, Millennium Bridge. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. W tym dniu poruszamy się metrem lub autobusem
3 DZIEŃ
Śniadanie, lunch w formie suchego prowiantu.
Londyn: spacer po Westminsterze: Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, Buckingham Palace- zmiana warty , St. James’s Park, Trafalgar Square, Muzeum Historii Naturalnej. Obiadokolacja, nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie, lunch w formie suchego prowiantu.
Londyn: British Museum, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, Oxford Street, Regent Street, Piccadilly Circus. Plac Trafalgar, Hamleys.
Obiadokolacja, nocleg.
5 DZIEŃ
Śniadanie, lunch w formie suchego prowiantu.
Londyn: , spacer po parku w Greenwich, Południk „0” (Old Royal Observatory), Lewisham Shopping Centre.
W tym dniu poruszamy się metrem lub autobusem. W godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Przeprawa promowa.
6 DZIEŃ
Nad ranem po przekroczeniu granicy Polski możliwość zjedzenia ciepłego posiłku
Przyjazd do Lublina w godzinach wieczornych.

ZAKWATEROWANIE: (STRONA 2)

Anna Wójcik