Spektrum autyzmu. Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Sposoby pracy w dziećmi i dorosłymi osobami ze spektrum autyzmu (…)”

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Zespół Szkół Nr 4 im. Janusza Korczaka w Lublinie zapraszają rodziców, pedagogów, terapeutów na Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Sposoby pracy w dziećmi i dorosłymi osobami ze spektrum autyzmu – przejawiającymi zachowania problemowe – według modelu Pozytywnego Wspierania Zachowań”, która odbędzie się w dniach 15-16 maja 2017 r.

Podczas konferencji przedstawione zostaną:
• Sposoby zmian środowiska
• Procedury uczenia konkretnych umiejętności
• Możliwości zastosowania strategii, które zapobiegają pojawiania się zachowań problemowych
• Sposoby na szybkie i bezpieczne poradzenie sobie z sytuacją w przypadku wystąpienia zachowań trudnych.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonych dokumentach.

Patrycja Wysocka