2017-2018kl. integracyjne

Warsztaty klas integracyjnych 5A i 6A “Aktywna klasa”

19 października 2017 r. w ciepły, ale mglisty jesienny dzień klasy integracyjne 5A i 6A wybrały się do Nasutowa na warsztaty integracyjne „Aktywna Klasa”.

Na początku uczniowie otworzyli „Puszkę Pandory”, z której wysypały się gry i zabawy integracyjne. Potem czekały na nas zadania związane z zaplanowaniem podchodów w lesie, który jest częścią malowniczych lasów kozłowieckich.

Uczniowie poznali tajniki przygotowania pachnących mydełek, własnoręcznie upiekli szarlotkę z jabłek pochodzących z ekologicznych sadów. Kolejną atrakcją był pokaz mody w „Mediolanie”. Modelki i modele prezentowali stroje z kolekcji „Nałóż, to co masz”.
Czas spędzony razem na zabawie i nauce nowych umiejętności był radosny i ważny dla wszystkich.

Zadowoleni i pełni wrażeń, z prezentami dla najbliższych wróciliśmy do Lublina.

Patrycja Wysocka