2018-2019Św 18-19

Dzień Życzliwości

W dniu 20 listopada 2018 r. uczniowie klas pierwszych w świetlicy 11A po raz pierwszy przystąpili do obchodów Światowego Dnia Życzliwości. Wstępem tego miłego dnia było obdarowanie wszystkich odznakami – “Wystarczy życzliwość”. Następnie wspólnie zastanawialiśmy się co to takiego jest życzliwość, jakie zachowania to pokazują i co należy robić, aby wszystkim żyło się lepiej i radośniej. Uczniowie opracowali Kodeks Człowieka Życzliwego. Wspólnie wykonaliśmy plakaty o życzliwości oraz założyliśmy – Skrzynię Życzliwych Pozdrowień, do której każdy mógł wrzucić miłe pozdrowienia dla kolegi lub koleżanki.

Podsumowaniem dnia były wybory Najbardziej Życzliwego Świetlika, którym został- Krzysztof Pawłowski z kl. Id GRATULUJEMY.

Zajęcia zorganizowały panie Aneta Gontarz i Magdalena Hanc.