2018-2019K 18-19MiędzyszkolnyS 18-19

Speaknij się z nami

Uczniowie z klas I – III wzięli bardzo licznie udział w Międzyszkolnym Konkursie pt.”Speaknij się z nami” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 im. M. Rataja w Lublinie.

Uczestnicy mieli za zadanie przygotować (w parach) pracę plastyczną przedstawiającą wybraną postać z literatury, bajek lub opowieści ludowych Wielkiej Brytanii i Irlandii. Można było podziwiać bohaterów „Opowieści z Narnii’, Harrego Pottera oraz Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zostali laureatami tego konkursu.

Zwycięski Puchar odebrali:
Natalia Klimowicz i Aleksandra Szychta z kl. 1 „h”
oraz Maja Hass i Wiktor Towarnicki z kl. 2 „c”

II miejsce zajęły:
Antonina Sagan – kl. 1 „h” i Hanna Sagan, kl. 3 „b”
Małgorzata Bogusz i Wiktoria Zhytenko z kl. 2 „c”

III miejsce zajęli:
Jakub Semeniuk -1 „c” i Mikołaj Semeniuk – 2 „j”

Nauczyciele przygotowujący do konkursu to:
p. Andrzej Kaczmarek, p. Dorota Grabowska i p. Agnieszka Przech-Szokaluk

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie.

Patrycja Wysocka