2019-2020Rada Rodziców

Ferie organizowane przez Radę Rodziców SP51

Sukcesem zakończyły się dwutygodniowe ferie zorganizowane przez Radę Rodziców.W sumie zgłoszonych zostało ponad 130 uczniów. Niektórzy z nich byli z nami pełne dwa tygodnie inni tylko jeden. Dzieci każdego dnia miały do wyboru różne zajęcia: rękodzieło, sensoplastykę, Edukido (klocki Lego), zajęcia sportowe z elementami piłki nożnej (prowadzone przez Klub Sportowy Widok), pływanie, jazda na deskorolce (Rdzawy Jaco), zajęcia muzyczne i teatralne (tylko w pierwszym tygodniu) oraz jednodniowe pokazowe zajęcia z matematyki (poprowadzone przez firmę 2+2). Pomiędzy zajęciami dzieci miały przerwę obiadową i mogły zjeść smaczny posiłek.
Na zakończenie ferii dla wszystkich uczestników został zorganizowany bal karnawałowy i konkursy z nagrodami.
Obszerną fotorelację z ostatniego tygodnia ferii znajdą Państwo na Facebooku Rady Rodziców SP 51.

Dziękujemy osobom prowadzącym zajęcia, koordynatorom, wolontariuszom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania ferii w szkole.

Opracowanie i zdjęcia: p. Agnieszka Kurek

Krzysztof Mackiewicz