Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada – lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma – lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Kochani!
W dniach 17-19 listopada 2021 r. w naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę żywności i środków czystości dla Podopiecznych Kuchni Brata Alberta oraz mieszkańców Ośrodka Wsparcia dla Osób Bezdomnych.

Dzięki Waszej wrażliwości i zaangażowaniu zebraliśmy 50 pudełek darów, które przekazaliśmy dla osób potrzebujących.

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu akcji – osobom zaangażowanym w jej organizację, promocję i prowadzenie.

Dziękujemy Rodzicom i Uczniom za ogromną wrażliwość, otwarte serce, za bezinteresowną chęć czynienia dobra.

Czujemy ogromną radość, że nasza społeczność szkolna tak wspaniale dzieli się z innymi.

Koordynatorzy akcji

Krzysztof Mackiewicz