2021-2022kl. 1-2-3

„Jesienne zawirowania”

Konkursy z cyklu „Jesienne zawirowania” już rozstrzygnięte!

Na jesienne konkursy napłynęły piękne prace plastyczne wykonane  ciekawymi technikami przez uczniów klas młodszych. Zachwyt nad piękną, jesienną przyrodą  został  perfekcyjnie uchwycony w kadrze fotograficznych aparatów. Zdjęcia i prace zachwycają ciepłą kolorystyką  oraz perfekcyjnym ukazaniem przemijającej chwili polskiej złotej jesieni. Można je podziwiać na wystawach w  segmencie A, które wzbudzają zainteresowanie oglądających.

Jury miało duży problem z wyłonieniem zwycięzców, gdyż każde dzieło zasługiwało na uznanie.

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „Jesienne zawirowania”
I miejsce:
Jan Rudnik kl.3a
Zuzanna Kaczmarska kl.3b
Piotr Jurak kl.3c
II miejsce:
Mateusz Dudzik kl.2b
III miejsce:
Radosław Maj kl.2b
Adam Oleniacz kl.3b
Krystian Furdel kl.3a
Wyróżnienia:
Szczepan Lewocki kl.2b
Wiktoria Bogusz kl.2b
Julian Lis kl.3b
Alicja Szarowolec kl.3b
Nadia Czajkowska kl.3b
Maria Burdzanowska kl.3b
Maja Kosowska kl.3b
Natalia Skulimowska kl.3c

Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Jesień w kadrze”
Julia Bartoszek kl. 3g
Michał Beda kl. 3c
Anna Piechnik kl. 3d
Wojciech Szmagara kl. 3e

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za zaangażowanie i gratulujemy stworzenia fantastycznych jesiennych arcydzieł!

Opracowanie: Marta Szumska,  Anna Wiejak

Agnieszka Dębiak