2021-2022K 21-22

„Postaw na Słońce”

Miło nam poinformować, że teraz już nasi absolwenci, wcześniejsi uczniowie klasy 8a Wojciech Szmit, Jan Sułek, Kamil Rybka, Michał Juś oraz Bolesław Główczyk wygrali ogólnopolski konkurs filmowy realizowany w ramach projektu „Postaw na Słońce” Fundacji Banku Ochrony Środowiska.
Film, który możecie cały czas oglądać na szkolnym YT oraz w pozostałych mediach społecznościowych, opisywał zasady działania i pozytywnego wpływu mikroinstalacji OZE na środowisko i budżet domowy.
Oprócz wykonanego filmu, chłopcy musieli sporządzić odpowiednie raporty i całość podlegała ocenie przez jurorów.
Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów już poza murami naszej szkoły 👏👏👏👏
Jeśli ktoś chce zobaczysz jak wyglądała cała produkcja filmu, to zachęcamy do obejrzenia filmiku z bloopersami.

Sylwia Meronk-Pycek

Krzysztof Mackiewicz