Polsko-Ukraiński Dzień Matki

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się niecodzienna uroczystość. Uczniowie z Polski i Ukrainy wzięli udział w wydarzeniu z okazji Dnia Matki pt. „Wszystko zaczyna się od Mamy”. Dzieci nie tylko wspólnie śpiewały i recytowały, ale też grały na pianinie oraz saksofonie. Dla mam był również przygotowany quiz, który sprawdzał wiedzę na temat swoich dzieci. Wszystkie mamy za swoje odpowiedzi otrzymały oceny celujące. Pod koniec uroczystości dzieci obdarowały swoje mamy własnoręcznie zrobionymi kwiatami – łzy szczęścia i uśmiech na twarzach mam były bezcenne. Dzieci też poczuły się wyróżnione przez Pana Dyrektora, który przygotował dla nich kosz pełen cukierków.

Wszystkim Mamom życzymy zdrowia i radości ze swoich pociech 🙂

Opracowanie: Angelina Sahakyan