2021-2022Św 21-22

Zabawa w kreatywność

W świetlicy szkolnej uczniowie mogli uczestniczyć w lekcji otwartej „Zabawa w kreatywność”. Pracując w parach mieli do wykonania różne zadania np. przejść nad przepaścią z zamkniętymi oczami, wyłowić pluszaki przez własnoręcznie wykonane przyrządy, wyszukać i zebrać koraliki z puzzli bez dotykania rękami, wrzucić piłeczki do specjalnych pojemników, wyrwać jak najdłuższy pasek z gazety i wiele innych wyzwań. Liczyła się pomysłowość, kreatywność, współpraca i dobra zabawa.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem brali udział w zajęciach. Lekcję otwartą obserwowały: pani Dyrektor Elżbieta Myśliwiecka, pani Metodyk Jolanta Bodo, nauczyciele zespołu wychowawców świetlicy, a poprowadziła te warsztaty Sylwia Śliwińska.

Marcin Stec