Dni Kultury w SP51

W dniach 19-20 kwietnia 2023 r. odbędą się w naszej szkole Dni Kultury Krajów Hiszpańskojęzycznych i Niemieckojęzycznych.

W tych dniach zapraszamy naszych uczniów do udziału w ciekawych konkursach, na kolorowe przerwy przy muzyce, malowanie twarzy czy też na pamiątkowe zdjęcie w kolorowych okularach bądź doczepianych włosach… a wszystko po to, by w miłej atmosferze ugruntować swoją wiedzę na temat dalekiej Hiszpanii, czy też Niemiec. Już teraz można przygotować sobie stroje w barwach narodowych Niemiec czy Hiszpanii.

Ogłaszamy konkurs na najciekawszą torbę promującą naukę języków obcych, a także konkursy wiedzy na temat krajów hiszpańsko- i niemieckojęzycznych, które odbędą się 20 kwietnia 2023 r. w formie online (język niemiecki o godzinie 11:40 w sali 08C, język hiszpański o godzinie 12:45 w sali 06C).

Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w Dniach Kultury w SP51!

nauczycielki języka niemieckiego i hiszpańskiego

Dni Kultury w SP51 – Plakat

Regulamin Konkursu na grafikę lub logo na torbie promującą naukę języków obcych
Regulamin Konkursu Wiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych