Wizyta partnerów projektu Me-Health

W dniach 6-10 lutego br. gościliśmy w Lublinie partnerów projektu Me-Health (Erasmus+) z Austrii, Czech, Niderlandów, Francji i Polski. Goście jeden dzień spędzili też w naszej szkole, gdzie poza zapoznaniem się z warunkami w jakich uczniowie się uczą, mieli okazję dowiedzieć się o tym jak nauczyciele, uczniowie i rodzice funkcjonowali w okresie zdalnego nauczania. Poznali metody wsparcia, które były udzielane w trakcie pandemii, a także po jej zakończeniu, ponieważ część z wprowadzonych w pandemii pomysłów w formie online została zaimplementowana również po powrocie uczniów do szkoły.

W ramach wizyty goście brali udział w lekcji języka angielskiego prowadzonej przez p. Justynę Wadowską-Borutę. Natomiast przedstawiciele uczniów z klas 8 mieli okazję rozmawiać w języku angielskim z naszymi gośćmi i dzielić się swoimi odczuciami związanymi z nauczaniem zdalnym. Pobyt w naszej szkole zakończył występ artystyczny uczniów pod kierunkiem nauczyciela muzyki, p. Anny Sokal, którzy zaprezentowali swoje talenty wokalne, śpiewając piosenki w różnych językach europejskich.

Goście byli pod dużym wrażeniem naszej szkoły, uczniów oraz samej organizacji tej wizyty i przekazali swoje podziękowania na ręce Pani Beaty Brajerskiej, Dyrektora naszej Szkoły.

opracowanie: Anna Wójcik

Anna Wójcik