2022-2023Św 22-23

Mali Mistrzowie

Dzisiaj w świetlicy chłopcy obchodzili swoje święto. Specjalnie dla nich zostało przygotowane wiele konkurencji sprawdzających ich wiedzę i umiejętności.

Okazało się, że uczniowie znają marki samochodów, logo drużyn piłkarskich, narzędzia używane w domu i przybory kuchenne. Nie są im obce także zasady dobrego wychowania. Chłopcy są bardzo sprawni i zręczni. Udowodnili to przechodząc przez gumę, rzucając do celu, dmuchając balony, nawlekając koraliki, strzelając do bramki oraz wiążąc krawat i przyszywając guzik. Swoją kreatywność pokazali podczas konstruowania budowli z klocków i popisów tanecznych.

Choć niektóre zadania były trudne wszyscy wypadli znakomicie, bo cały czas byli dopingowani przez swoje koleżanki.
Wspólna zabawa sprawiła dzieciom dużo radości, a chłopcy z okazji swojego święta dostali drobne upominki.

Opracowanie: Anna Wasilak