2022-2023kl. 1-2-3kl. integracyjne

A jak Andersen i A jak Akceptacja

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 2a z nauczycielkami M. Leśniak i A. Laudy mieli możliwość udziału w Międzynarodowym Festiwalu Literatury i Rozwoju Dzieci w Ogrodzie Saskim.
W ramach tego wydarzenia dzieci uczestniczyły w spotkaniu z poetą i autorem książek obrazkowych Przemysławem Wechterowiczem, który na scenie Calineczki zaprezentował „Baśń o zaczytanym niedźwiedziu i o króliku, który spadł z nieba” oraz na Scenie pod drzewem obejrzały spektakl „Księżniczka na ziarnku grochu”. Wszyscy mogli poczuć tego dnia swoje moce, udając się do Bazy Mocy. Beztrosko bawili się, huśtali, tworzyli i wchodzili w interakcje, dzieląc się z innymi swoją wyobraźnią, wiedzą i mogąc się zrelaksować.
Była to doskonała okazja do dobrej zabawy i odpoczynku w baśniowej atmosferze.

Opracowanie: Małgorzata Leśniak

Agnieszka Dębiak