2022-2023K 22-23

Konkurs kulinarny w SP51

Dnia 21 września 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs kulinarny, podczas którego uczniowie przygotowywali amerykańskie placuszki z owocami. Do rywalizacji stanęli uczniowie uczęszczający na zajęcia kreatywno-kulinarne z klas czwartych.

Potrawy zostały ocenione przez specjalnie powołane jury. Ocenie poddane zostały: prezentacja, smak i estetyka podania. Wszyscy uczestnicy wykazali się zaangażowaniem i pomysłowością. Serwowane przez nich pancakes były smaczne, kolorowe i ciekawie podane.

Konkurs wywołał dużo pozytywnych emocji, a na końcu wygrała wspaniała zabawa.

Gratulujemy wszystkim małym kucharzom i serdecznie dziękujemy sponsorowi produktów żywnościowych MAKRO CASH AND CARRY POLSKA S.A Hala 11 w Lublinie.

Opracowanie: Aneta Jargiło-Cyfra

Magdalena Wójtowicz