2022-2023K 22-23Św 22-23

Zwierzęta egzotyczne różnych kontynentów

W październiku w świetlicy została zorganizowana VIII edycja szkolnego konkursu plastycznego dla klas I – IV pt. „Zwierzęta egzotyczne różnych kontynentów”. Poprzez udział w konkursie uczniowie mogli lepiej poznać zwierzęta egzotyczne żyjące na różnych kontynentach. Dowiedzieli się, że duża różnorodność form, zachowań i sposobów życia tych zwierząt wynika z tego, że zamieszkują one wiele różnych miejsc na Ziemi. Nasz konkurs pokazał też, że natura i zwierzęta są wielką inspiracją dla uczniów – także do pracy artystycznej.

Oto laureaci:

Klasy pierwsze
Róża Bartoszewska Ic – opiekun Małgorzata Paprota
Julia Zawadzka Ic – opiekun Monika Lipska –Kowal
Daniel Wroński Ic – opiekun Monika Lipska – Kowal
Patrycja Wawer Ic – opiekun Bożena Bejnarowicz
Aleksandra Rozwałka Ic – opiekun Monika Lipska – Kowal
Stanisław Woźniak If – opiekun Anna Wasilak
Gabriela Szewczyk If – opiekun Małgorzata Paprota

Klasy drugie
Wiktor Szyłko IIa – opiekun Tomasz Kalinowski
Alicja Wójtowicz IIa – opiekun Katarzyna Godziszewska – Świrgoń
Natalia Wójtowicz IIa – opiekun Tomasz Kalinowski
Wiktoria Zepchła IIb – opiekun Agnieszka Wójcik
Natalia Plewik IIb – opiekun Agnieszka Wójcik
Kajetan Mazur IIc – opiekun Bożena Bejnarowicz
Alicja Zielonka IId – opiekun Edyta Borek
Joanna Popowicz IId – opiekun Bożena Bejnarowicz
Hanna Ptasińska IIg – opiekun Agnieszka Wójcik
Emilia Skórka IIg – opiekun Agnieszka Wójcik

Klasy trzecie
Agata Maleszyk IIIc – opiekun Aneta Gontarz
Anna Król IIIe – opiekun Agnieszka Nowakowska
Dagmara Paszkowska IIIf – opiekun Aneta Gontarz
Adam Sachar IIIf – opiekun Aneta Gontarz
Filip Mazur IIIf – opiekun Aneta Gontarz
Aleksander Laszczyk IIIf – opiekun Aneta Gontarz
Antoni Brzozowski IIIf – opiekun Aneta Gontarz
Dominika Witek IIIf – opiekun Aneta Gontarz
Anna Żminda IIIf – opiekun Aneta Gontarz
Matylda Ćwiek IIIc – opiekun Aneta Gontarz

Klasy czwarte
Taisiia Ses IVe – opiekun Agnieszka Wójcik
Lena Wójcik IVa – opiekun Katarzyna Godziszewska – Świrgoń
Aleksandra Nowak IVa –opiekun Katarzyna Godziszewska – Świrgoń
Jagoda Tkaczyk IVf – opiekun Alicja Laudy
Zofia Tkaczyk IVf – opiekun Alicja Laudy

Laureatom gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali sił w konkursie.

Konkurs zorganizowały: Teresa Janowska, Dorota Matacz, Edyta Borek.

Skip to content