2022-2023Ważne

Dzień Edukacji Narodowej

14 października to zawsze wyjątkowa data w szkolnym kalendarzu. W tym dniu składamy najlepsze życzenia wszystkim pracownikom oświaty, a oprócz życzeń przyznawane są różne nagrody i odznaczenia.

W tym roku szkolnym szczególne wyróżnienia otrzymali:
Złoty Medal za długoletnią służbę p. Maria Matyjasik, Brązowe Medale: p. Joanna Jakubczyk- Gajowy, p. Sylwia Meronk- Pycek oraz p. Marcin Stec. Medalami Komisji Edukacji Narodowej zostali uhonorowani: p. Wicedyrektor Małgorzata Dziewulska- Tryl i p. Iwona Piotrowicz. Nagrodę Lubelskiego Kuratora Oświaty przyznano p. Beacie Czykalskiej. Nagrody Prezydenta Miasta Lublin otrzymali: p. Dyrektor Marek Krukowski, p. Agnieszka Kowalska, p. Waldemar Kudlak, p. Agnieszka Maj oraz p. Anna Twardzik.

W naszej szkole również odbyła się uroczystość, podczas której p. Dyrektor Marek Krukowski wręczył nagrody 44 wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Natomiast słodki poczęstunek z okazji tego spotkania przygotowała Rada Rodziców. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia wszystkim osobom związanym z edukacją.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji okiem oficjalnego Facebooka Prezydenta Krzysztofa Żuka oraz dziennikarzy Kuriera Lubelskiego.

Opracowanie: Beata Czykalska

Marcin Stec